Ďalšie klubové stránky

Klub plaveckých športov



Úvod

Plavecká škola Nereus

Program III. turnus LDT

Milí rodičia,

 

prinášame Vám program Letného tábora na III. turnus. Dúfam, že budete Vy, ale hlavne deti spokojní a zabavia sa ako sa patrí. 

 

Program LDT III. Turnus

16.07 – 20.07

Vedúci inštruktor: Ivan Budai

Tel. kontakt: 0948/612238

  1. 1. Deň - 16.07

07:30 – 08:00 Príchod detí

08:30 – 10:00 Plávanie

10:30 – 12:30 Zoznámenie a spoločenské aktivity / Bôrický park

13:00 – 13:30 Obed

14:00 – 15:50 Plávanie

16:00 – 16:30 Odovzdanie detí

  1. 2. Deň - 17.07

07:30 – 08:00 Príchod detí

08:30 – 10:00 Plávanie

10:30 – 12:30 Návšteva dopravného ihriska / sídlisko Vlčince II

13:00 – 13:30 Obed

14:00 – 15:50 Plávanie

16:00 – 16:30 Odovzdanie detí

  1. 3.Deň - 18.07

07:30 – 08:00 Príchod detí

09:00 – 10:00 Návšteva hasičského zboru / Žilina centrum

11:00 – 12:30 Športové ihrisko / Jarná - Hliny VII

13:00 – 13:30 Obed

14:00 – 15:50 Plávanie

16:00 – 16:30 Odovzdanie detí

  1. 4.Deň - 19.07

07:30 – 08:00 Príchod detí

08:51 – 09:27 Presun vlakom / Žilina zariečie > Kľače

09:40 – 12:30 Návšteva farmy Bardy

12:31 – 13:07 Presun vlakom / Kľače > Žilina zariečie

14:00 – 14:30 Obed

14:45 – 15:45 Súťaže v parku / Bôrický park

16:00 – 16:30 Odovzdanie detí

  1. 5. Deň - 20.07

07:30 – 08:00 Príchod detí

08:30 – 10:00 Plávanie

10:30 – 12:30 Spoločenské aktivity a vyhodnotenie / Bôrický park

13:00 – 13:30 Obed

14:00 – 15:50 Plávanie

16:00 – 16:30 Odovzdanie detí

V prípade nepriaznivého počasia bude pre deti pripravený alternatívny program.

 

FOTO I. turnus

Pekný deň prajeme, 

prinášame Vám fotky z I. turnusu Letného denného tábora. 

Nájdete ich tu:  https://www.facebook.com/pg/Nereus-Plaveck%C3%A1-%C5%A1kola-202614263179080/photos/?tab=album&album_id=1781450755295415

 

Program II. turnus

Letný denný tábor 09.07. – 13.07.2018

PROGRAM

 

 

1.den
7:30-8:00 príchod deti
8:00-8:15 prehľad programu na daný deň
8:30-9:30 bazén, testovanie, rozdelenie
9:40-10:00 prerozdelenie tričiek, spoločná foto
10:00-10:15 presun do borickeho parku
10:15-12:50 zoznamovacie hry, rozdelenie do sport. skupin
12:50-13:05 presun na MKP
13:15-14:15 obed
14:30-15:45 bazén
16:00-16:30 odchod deti

2.den
7:30-8:00 príchod deti
8:00-8:15 prehľad programu na daný deň
8:30-9:00 presun do Turia
9:00-13:00 športové hry, náučný program
13:00-14:00 obed
14:00-15:30 športove hry
15:30-16:00 presun na MKP
16:00-16:30 odchod deti

3.den
7:30-8:00 príchod deti
8:00-8:15 prehľad programu na daný deň
8:30-9:30 bazén
9:45-10:05 presun na ihrisko Jarna
10:05-12:45 olympijské hry
12:45-13:05 presun na MKP
13:15-14:15 obed
14:30-15:45 bazén, olymp. hry na bazéne
16:00-16:30 odchod deti

4.den
7:30-8:00 príchod deti
8:00-8:15 prehľad programu na daný deň
8:30-13:30 turistika
13:30-14:30 obed
14:45-15:45 bazén
16:00-16:30 odchod deti

5.den
7:30-8:00 príchod deti
8:00-8:15 prehľad programu na daný deň
8:20-8:35 presun do bôrického parku
8:35-9:20 "tábor" kresba
9:20-12:45 pokračovanie disciplín, volný program
12:50-13:05 presun na MKP
13:15-14:15 obed
14:30-15:30 bazén
15:45-16:00 vyhodnotenie tábora
16:00-16:30 odchod deti

 

Dovolenka

Milí zákazníci,

dňa 15.6.2018 bude kancelária plaveckej školy z dôvodu čerpania dovolenky zatvorená. Všetky maily budú vybavené po tomto termíne. Za pochopenie ďakujeme!

 

 

Strana 1 z 9

Partneri

poradca   kusok statsia  m kreo - logo  rkfin logo
       
    mkp 2  zilina 1