Ďalšie klubové stránky

Klub plaveckých športovÚvod

Plavecká škola Nereus

Elektronické prihlasovanie - inštrukcie

Milí zákazníci, ako každý rok, aj teraz sme si pre Vás pripravili plavecké kurzy na jeseň 2017. Ako sme už dopredu avizovali, pre stálych zákazníkov (plávajúci počas roku 2017) sme si pripravili novinku elektronické prihlasovanie a budeme radi, keď ju naplno využijete. Samotné prihlasovanie aj elektronickou aj osobnou formou bude prebiehať od 21.8.2017 od 8.00 hod ráno. 

Samotný elektronický systém môžu využiť len tí, ktorým boli poslané a aktivované kontá. Nezabudnite prosím, že po prihlásení dieťaťa je potrebné doručiť vygenerovanú a podpísanú prihlášku do 7 dní od prihlásenia. Návod ako postupovať pri použití elektronického systému nájdete v priloženej dokumentácii - Návod na elektronické prihlásenie.

Nových zákazníkov očakávame v pondelok 21.8.2017 od 8mej hodiny v kancelárii PŠ Nereus.

 

Elektronické prihlasovanie - maily

Milí zákazníci, vzhľadom na pripravované Elektronické prihlasovanie sme si dovolili poslať Vám prihlasovacie údaje na konto, ktorým sa môžete prihlásiť a odkontrolovať si základné osobné údaje a priradené deti. Pokiaľ ste neobdržali ŽIADNY mail s prihlasovacími údajmi a Vy alebo Vaše dieťa ste navštevovali kurz počas kalendárneho roka 2017, prosím kontaktujte kanceláriu Plaveckej školy. 

Vzhľadom na menšie technické problémy, je možné že ste dostali rovnaký mail viac krát, za čo sa ospravedlňujeme. Ak je to mail s rovnakými prihlasovacími údajmi, je to v poriadku. Ak ale jedna rodina dostala prihlasovacie údaje pre viaceré mailové kontá, prosím kontaktujte kanceláriu Plaveckej školy.
 
V prípade problémov, alebo nezrovnalostí môžete kontaktovať kanceláriu Plaveckej školy:
 
Telefón: +421 (0)41 500 28 80
Mobil: +421 (0)911 393 555
E-mail:  Táto emailová adresa je chránená pred spambotmi, aby ste ju videli, povolte JavaScript
 
Ďakujeme za spoluprácu.

 

Elektronické prihlasovanie

Milí rodičia, spolu s prípravou kurzov na jeseň 2017 sme si pre Vás pripravili novinku - elektronické prihlasovanie. Prihlasovanie do kurzov na september 2017 bude prebiehať 21.08.2017 a podrobnosti o elektronickom prihlasovaní a o jeho priebehu Vám prinesieme po 25.7.2017. Preto Vás prosíme sledovať našu webovú a facebookovskú stránku aby ste nič nepremeškali. 

 
IMG 2413

Do práce na bicykli!

V Nereuse sme sa zapojili do súťaže Do práce na bicykli. Ide o národnú kampaň, ktorej hlavným cieľom je podporiť rozvoj nemotorovej, hlavne cyklistickej dopravy v mestách. Našou úlohou je od 1. do 31. mája 2017 chodiť čo najčastejšie do práce na dvoch kolesách. Keďže to už robíme celé roky, veríme, že to bez problémov zvládneme, ale držte palce!

Viac na https://www.dopracenabicykli.eu

 

Strana 4 z 8

Partneri

poradca   kusok statsia  m kreo - logo  rkfin logo
       
    mkp 2  zilina 1