Ďalšie klubové stránky

Klub plaveckých športovÚvod

Plavecká škola Nereus

fotoalbum2-123

Prihlasovanie do nových kurzov pre verejnosť november - december 2016

Aj v závere roku 2016 pripravujeme pre Vás kurzy plávania pre všetky vekové kategórie. Nový turnus plaveckých kurzov začína od 2. novembra 2016. V tejto súvislosti upozorňujeme, že prihlasovanie do nových kurzov začína od pondelka 17. októbra 2016.  Kurzy budú prebiehať tradične pre predškolákov začiatočníkov na Materskej škole na Jarnej ulici a pre ostatných v bazéne Mestskej krytej plavárne v Žiline. Pri prihlasovaní uprednostňujeme telefonickú, alebo osobnú rezerváciu! Kancelária PŠ bude v tento deň otvorená od 8mej hodiny ráno.

Aktuálnu ponuku si môžete pozrieť TU.

 

Rozhovor s Petrom Fiabáne o Nereuse

V Žilinskom večerníku nedávno vyšiel rozhovor s riaditeľom plaveckej školy Petrom Fiabáne o histórii i súčasnosti Nereusu, ako aj o športe v Žiline. Celý článok si môžete prečítať tu:
 

http://www.zilinskyvecernik.sk/articles/2016/06/07/peter-fiabane-azis-je-nehospodarna-investicia 

 

Straty a nálezy

V kancelárii plaveckej školy sa nachádzajú nájdené veci ako obal na dioptrické okuliare, fľaša NUTREND a dámske letné sako. V prípade, že si spoznáte Vaše veci, alebo viete, komu patria, prídťe do kancelárie PŠ. 
 
pcnt

2% pre naše deti a mládež (KPŠ Nereus Žilina)

Vážení priatelia, Klub plaveckých športov Nereus sa aj v tomto roku uchádza o Vašu pomoc formou poukázania 2% z Vašich daní. Aj tento rok máte možnosť poukázať 2% zo svojich daní presne tam, kde chcete a tak pomôcť našim deťom a mládeži. Skúste preto prosím zvážiť Vašu pomoc, prípadne aj odporučiť svojim blízkym a priaznivcom Vašich detí, aby sa zamysleli nad tým, či by aj časť ich dane nemohla podporiť našu spoločnú vec. 

Čítať ďalej...
 

Strana 7 z 8

Partneri

poradca   kusok statsia  m kreo - logo  rkfin logo
       
    mkp 2  zilina 1