Ďalšie klubové stránky

Klub plaveckých športovÚvod

Plavecká škola Nereus

Pracovná ponuka

Hľadá sa inštruktor do plaveckej školy.

Máš rád vodu? Prácu s deťmi? Si flexibilný? Potom si pre nás Ty ten pravý. 

Ponúkame voľné miesta v plaveckej škole na pozícii inštruktor plávania. Jedná sa o kurzy pre základné školy v doobedňajších hodinách, no tiež plavecké kurzy pre verejnosť v poobedňajších hodinách. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať (mail, telefón uvedený v sekcii kontakty). Všetky otázky Vám radi zodpovieme. Nie je nutné aby ste boli k dispozícii doobeda aj poobede.

 

Rekonštrukcia

Milí rodičia,

radi by sme Vás upozornili, že plánovaný termín 6.11.2017 znovuotvorenia MKP nebude zo strany plavárne dodržaný. O ďalšom postupe Vás budeme informovať.

 

Rekonstrukcia MKP

Milí rodičia,

 

posím nezabudnite, že z dôvodu rekonštrukcie je od dnešného dňa plaváreň zatvorená. A teda sa plavecké kurzy NEKONAJÚ. Rekonštrukcia bude trvať cca 5 týždňov a o otvorení plaveckých kurzov Vás budeme informovať. 

 

Elektronické prihlasovanie - inštrukcie

Milí zákazníci, ako každý rok, aj teraz sme si pre Vás pripravili plavecké kurzy na jeseň 2017. Ako sme už dopredu avizovali, pre stálych zákazníkov (plávajúci počas roku 2017) sme si pripravili novinku elektronické prihlasovanie a budeme radi, keď ju naplno využijete. Samotné prihlasovanie aj elektronickou aj osobnou formou bude prebiehať od 21.8.2017 od 8.00 hod ráno. 

Samotný elektronický systém môžu využiť len tí, ktorým boli poslané a aktivované kontá. Nezabudnite prosím, že po prihlásení dieťaťa je potrebné doručiť vygenerovanú a podpísanú prihlášku do 7 dní od prihlásenia. Návod ako postupovať pri použití elektronického systému nájdete v priloženej dokumentácii - Návod na elektronické prihlásenie.

Nových zákazníkov očakávame v pondelok 21.8.2017 od 8mej hodiny v kancelárii PŠ Nereus.

 

Strana 3 z 8

Partneri

poradca   kusok statsia  m kreo - logo  rkfin logo
       
    mkp 2  zilina 1