Úvod Letný tábor Aktuálna ponuka

Využite našu ponuku jarného tábora 2018 počas jarných prázdnin!

JDT 2017 web 3Na základe rastúceho záujmu a spokojnosti s našimi dennými tábormi sme sa rozhodli aj v tomto roku rozšíriť našu ponuku o denný tábor počas jarných prázdnin. Našou snahou je odbremeniť Vás pracujúcich rodičov a ponúknuť Vašim deťom zmysluplné strávenie voľného prázdninového času.

Jarný tábor je určený pre deti vo veku od 7 do 13 rokov. Tábor prebieha v čase jarných prázdnin od 19.02. do 23.02.2018 denne PO do PI od 8.00 do 16.00 hod. pod vedením kvalifikovaných inštruktorov.

Kapacita tábora je 40 detí, pričom na skupinu 10 detí pripadá 1 inštruktor. Fyzická náročnosť organizovaných aktivít - stredná, pričom sa snažíme aby náročnosť aktivít bola primeraná veku a aktuálnej výkonnosti detí (deti budú rozdelené do skupín).

Cena za turnus je 64,00 EUR/dieťa. Cena zahŕňa náklady na prenájom bazéna a telocvične, na materiálne zabezpečenie tábora, odmenu inštruktorom, poistenie, občerstvenie. V cene nie je zahrnuté organizované stravovanie (obed), ktoré si je však možné doobjednať. Cena jedného obeda je 3,40 EUR.

Obsah tábora:
- hlavný program: plávanie 1 - 2 x denne

- doplnkový program: pohybové a športové hry v telocvični, výlety, exkurzie.

Venujte pozornosť ďalším informáciám, ktoré sú uvedené v odkaze nižšie ako aj pokynom uvedených na zadnej strane prihlášky do tábora.

Viac informácií nájdete tu:
• program tábora

• prihláška

jdt nere 18 A6