Úvod Letný tábor Organizačné pokyny

Organizačné pokyny


- prihlasovanie do tábora

Dieťa je prihlásené do tábora na základe vyplnenej a podpísanej prihlášky, ktorú si môžete stiahnuť  z webovej stránky plaveckej školy, alebo môžete prihlášku vyplniť priamo v kancelárii plaveckej školy Nereus na I. poschodí Mestskej krytej plavárne v Žiline. Poplatok za tábor môžete uhradiť osobne v kancelárii  plaveckej školy, alebo prostredníctvom internet bankingu na základe vystavenej faktúry a to najneskôr 7 dní pred začiatkom tábora.

- zahájenie tábora

Zraz účastníkov denného tábora bude v pondelok 19.02.2018 vo vestibule Mestskej krytej plavárne o 7.45. Prosíme o dochvíľnosť! Urobíme kontrolu prítomnosti, rodičia, alebo iné osoby, ktoré budú sprevádzať dieťa dostanú podrobný týždenný program tábora s jedálnym lístkom. V prípade, že nemáte splnené všetky náležitosti (vyplnená a podpísaná prihláška, zaplatený poplatok), potrebné veci dáme spoločne do poriadku v pondelok pri zahájení.


- príchody a odchody

Ostatné dni rodič ráno privedie dieťa na Mestskú krytú plaváreň v čase od 730 do 800. Prípadné zmeny miesta ranného stretnutia, ktoré závisia od programu tábora Vám oznámime vopred na začiatku turnusu, najneskôr však predchádzajúci deň. Vaše dieťa si môžete prevziať poobede v čase od 1600 do1630. Po priložení podpísanej písomnej žiadosti môže dieťa prichádzať a odchádzať samo alebo v sprievode inej osoby ako rodiča. 


- program

Turnus denného tábora sa riadi dopredu pripraveným programom. Jeho rozpis dostanete na úvodnom stretnutí v pondelok ráno. Zmena v programe je možná a to predovšetkým vzhľadom na aktuálnu predpoveď počasia. O všetkých zmenách Vás budeme dopredu informovať a to najneskôr deň vopred. 


- rámcový denný program

07:30 - 08:00 príchod detí

08:00 - 08:15 zoznámenie sa s denným programom
08.15 - 13:00 doobedný program (plávanie, pohybové hry na ihrisku, v prírode, telocvični)
13:00 - 14:00 obed (reštaurácia Kúsok šťastia, Mestská krytá plaváreň)
14:00 - 16:00 poobedný program (plávanie) 
16:00 - 16:30 odovzdanie a odchod detí

- stravovanie

Podľa programu tábora Vám ponúkame možnosť objednať na základe jedálneho lístka pre dieťa stravu v reštaurácii Kúsok šťastia na Mestskej krytej plavárni. Cena obeda je 3,40 EUR (polievka, hlavné jedlo, pitie), pričom platiť môžete aj stravnými lístkami. Strava nie je zahrnnutá v cene tábora! Stravu si je možné dohodnúť a zaplatiť v pondelok na celý týždeň dopredu, prípadne každý deň osobitne, najneskôr však ráno pri odovzdaní dieťaťa.  Pitný režim a malé občerstvenie (doboška) je zabezpečené zo strany organizátora každý deň.


- veci potrebné do tábora

Kartička poistenca (prefotená), kontakt na zákonného zástupcu, oblečenie prispôsobené aktuálnemu počasiu, športové oblečenie a obuv do telocvične, veci na plávanie (plavky, uterák, šľapky), hygienické potreby, krém, fľaša s nápojom, veci osobnej potreby, malé vreckové, lieky. 

UPOZORNENIE: odporúčame nedávať deťom do tábora mobily a iné cennosti, prípadnú komunikáciu dieťaťa s rodičom vieme zabezpečiť cez kanceláriu, alebo inštruktorov tábora.

V prípade otázok  a nejasností prosím neváhajte a kontaktujte nás na t.č. 041 5002880, 0911 393555 v čase 8.00 - 16.00, alebo napíšte mail: Táto emailová adresa je chránená pred spambotmi, aby ste ju videli, povolte JavaScript .