Úvod Letný tábor Program tábora

Program jarného denného tábora

Termín: 19.02. – 23.02.2018
Miesto: Mestská krytá plaváreň Žilina

Program. Turnus jarného denného tábora sa riadi dopredu pripraveným programom. Jeho rozpis dostanete na úvodnom stretnutí v pondelok ráno. Zmena v programe je možná a to predovšetkým vzhľadom na aktuálnu predpoveď počasia. O všetkých zmenách Vás budeme dopredu informovať a to najneskôr deň vopred.
Tento tábor je určený ako pre začiatočníkov, tak aj pre pokročilých plavcov. Ak chcete aby sa vaše dieťa zdokonalilo v plávaní, alebo je preň voda najobľúbenejší živel bez ktorého nemôže žiť, tak neváhajte a prihláste ho práve na jarný denný tábor Nereusu. Deti na základe vstupných testov budú rozdelené do výkonnostne rozdielnych skupín a následne absolvujú týždenný športový pohybový a plavecký program (plávanie 1 - 2 x denne). Čas mimo plaveckého tréningu bude naplnený predovšetkým pohybovými a športovými aktivitami v okolí Mestskej krytej plavárne v Žiline, alebo v telocvični ZŠ na Jarnej ulici v Žiline (Hliny VII).

Rámcový denný program:

07:30 – 08:00 príchod detí
08:00 – 08:15 zoznámenie sa s denným programom
08.15 – 13:00 doobedný program (plávanie, pohybové hry na ihrisku, v prírode, telocvični, výlety)
13:00 – 14:00 obed (reštaurácia Kúsok šťastia, Mestská krytá plaváreň)
14:00 – 16:00 poobedný program (plávanie)
16:00 – 16:30 odovzdanie a odchod detí

Príchod a odchod: rodič ráno privedie dieťa na plaváreň v čase od 7.30 hod. do 8.00 hod., a podvečer v čase od 16.00 hod. do 16.30 hod. si dieťa prevezme späť. Po priložení podpísanej písomnej žiadosti môže dieťa prichádzať a odchádzať samo alebo v sprievode inej osoby ako rodiča.

Stravovanie: Podľa programu tábora Vám ponúkame možnosť objednať na základe jedálneho lístka pre dieťa stravu v reštaurácii Kúsok šťastia na Mestskej krytej plavárni. Cena obeda bude 3,40 EUR (polievka, hlavné jedlo, pitie), pričom platiť môžete aj stravnými lístkami. Strava nie je zahrnutá v cene tábora! Stravu si je možné dohodnúť a zaplatiť v pondelok na celý týždeň dopredu, prípadne každý deň osobitne, najneskôr však ráno pri odovzdaní dieťaťa. Pitný režim a malé občerstvenie (doboška) je zabezpečené zo strany organizátora každý deň.


Informácie: kancelária Nereus, spol. s r.o., Mestská krytá plaváreň, I. poschodie, kancelária č. 6, tel. 0911 393 555, 041 500 2880, mail: Táto emailová adresa je chránená pred spambotmi, aby ste ju videli, povolte JavaScript